UPOZORNĚNÍ - 22.7. až 5.8.2024 DOVOLENÁ - nebudeme přijímat ani vyřizovat žádné objednávky. Navíc, z technických důvodů v týdnu od 5. 8 do 10.8. budeme přijímat objednávky pouze telefonicky. Děkujeme za pochopení

O nás

Jak to začalo...

Naše firma Štramberské dorty vznikla v roce 2013.

To jedna úplně obyčejná unavená maminka na mateřské dovolené s dvěma malými dětmi přemýšlela: "Jak nejlépe překonat stereotypní práci? "  Jinou prací ... Takže, když děti usnuly, pro zábavu a zpestření rodinného jídelníčku jsem si začala hrát se sladkou kuchyní, která mě vždycky bavila více než cokoli jiného, v království, kde vládne zástěra a vařečka. 

První pokusy byly víc „zajímavé“ než esteticky dokonalé. Ale s každým dalším pokusem se dařilo vytvářet něco... Něco, co samo o vlastní vůli opouštělo mou domácnost směrem na stoly přátel, potom známých, potom známých těch známých... Nejdříve nesměle, ale potom stále intenzivněji, a intenzivněji, až nakonec jsem zjistila, že peču pro lidi sice naprosto cizí, nicméně dost nadšené. 

Metoda „jedna paní povídala“ zabrala. Skupina zákazníků se rozšiřovala a už nebylo možné zůstat u občasného pečení v domácí kuchyni. S manželem jsme vybudovali cukrářskou výrobnu, kde bylo možné plnit rozmanitá sladká přání. Většina zákazníků přicházela s vlastním návrhem kombinace chutí, a tak vlastně začali sami určovat, co z naší cukrárny bude nabídnuto. 

A protože se to stalo v městečku Štramberku, tak ŠTRAMBERSKÉ DORTY.

A protože ke Štramberku patří Štramberské uši ®, tak vznikl unikátní dort "Ušák ®".

No, a tak dále, a tak dále...

Dnes Vám nabízíme naše dobroty v krámu v Kopřivnici a v Ostravě.

1 položek celkem
Zpět do obchodu